statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 5:0 Victoria O.

• autor: Administrator, 2014-04-19 18:40
W meczu XXII kolejki Dąbroczanka Pępowo pokonała Victorię Ostrzeszów 5:0 (2:0). Bramki dla zespołu z Pępowa strzelali: Fabich, Borowczyk, Kaczmarek, Duczmal (samobójcza) oraz Snela.

Sobotni pojedynek przy Sportowej mógł bardzo dobrze rozpocząć się dla gości, którzy jednak nie wykorzystali sytuacji sam na sam, świetnie obronił Tomasz Dembski. Bramkarz Dąbroczanki jeszcze w dwóch innych sytuacjach bardzo dobrze bronił, wybijając futbolówkę na rzuty rożne.

Pierwszy sytuację dla Dąbroczanki miał Łukasz Fabich, ale nie trafił do siatki. Po kilku minutach Łukasz był już skuteczniejszy i wykorzystał podanie od Jakuba Borowczyka. W ostatniej minucie pierwszej połowy w polu karnym faulowany był Dawid Kuczyński, a pewnie „jedenastkę” wykorzystał Borowczyk.

Na początku drugiej połowy groźniejsi byli goście, ale nie wykorzystali swoich sytuacji. Po najgroźniejszej piłkę zmierzającą do bramki wybił Konrad Kędziora. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 70 minucie. Piłkę obrońcy odebrał Fabich i zagrał do Marcina Kaczmarka, który umieścił piłkę w siatce.

Po dwóch minutach Marcin chciał zagrać do wychodzącego Kuczyńskiego, jednak piłkę przeciął obrońca. Zrobił to jednak tak pechowo, że trafił do własnej bramki. Wynik spotkania strzałem zza pola karnego ustalił Dominik Snela.