PP: Dąbroczanka – Polonia, środa – godz. 17.30

• autor: Administrator, 2014-04-22 12:13
W półfinale Pucharu Polski OZPN-u Leszno Dąbroczanka Pępowo zagra przed własną publicznością z Polonią Leszno.

Po emocjach związanych z rozgrywkami ligowymi czas na rywalizację o Puchar Polski, którego broni Dąbroczanka Pępowo. Na drodze do finału zielono-czerwono-niebiescy zmierzą się z III ligową Polonią Leszno.

Obie drużyny w tej edycji Pucharu Polski rozegrały jak dotąd po dwa pojedynki.  Dąbroczanka najpierw pokonała juniorów starszych Rawi Rawicz 3:1, a następnie Pogoń Śmigiel 3:0. Z kolei Polonia wygrała z Awdańcem Pakosław 2:0 i 3:0 z Spartą Miejska Górka.

W porównaniu do ostatniego meczu ligowego do kadry Dąbroczanki wracają Robert Norkiewicz oraz Damian Naskręt.

W drugim meczu półfinałowym Krobianka Krobia zagra z PKS Racot. Pojedynek odbędzie się 22 IV, o godz. 18 w Krobi.