statystyki szczegółowe

Aktualności

Polonia 2:1 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2014-07-26 21:23
W trzecim meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo przegrała z Polonią Leszno 1:2 (1:1). Bramkę dla zespołu z Pępowa zdobył Dawid Przybyszewski z rzutu karnego.

Pierwszej porażki doznali podopieczni trenera Michała Roszaka w meczach sparingowych przed startem nowego sezonu. Lepszym zespołem okazała się Polonia Leszno.

Częściej przy piłce utrzymywali się poloniści, który w pierwszych fragmentach gry strzelali zza pola karnego, ale bez rezultatów. Dąbroczanka również stwarzała groźne akcje, pierwszą miał Damian Naskręt ale jego strzał obronił bramkarz.

Zielono-czerwono-niebiescy na prowadzenie wyszli już w 12 minucie. W polu karnym faulowany był Dawid Przybyszewski i sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę. Gospodarze wyrównali dwanaście minut później po uderzeniu głową Woźnego. W tej części gry obie drużyny mogły zdobyć jeszcze przynajmniej po dwie bramki, ale brakowało skuteczności, ze strony Dąbroczanki dwie dobre okazje zmarnował Dominik Snela.

W drugiej połowie padł już tylko jeden gol, zespół z Pępowa stracił piłkę przed polem karnym co wykorzystał Marciniak. Podobnie jak w pierwszej połowie, także w drugiej, stworzyły kilka sytuacji strzeleckich, ale brakowało precyzji. Najbliżej zdobycia bramki dla Dąbroczanki był Marcin Roszak, który z rzutu wolnego trafił w słupek.