Sparta 0:3 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2014-07-30 21:04
W czwartym meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo pokonała Spartę Miejska Górka 3:0 (0:0). Dwie bramki w tym pojedynku zdobył Dawid Przybyszewski a jedną Hubert Roszak.

Drugie zwycięstwo odniosła Dąbroczanka Pępowo w meczach sparingowych przed starem nowego sezonu. W pierwszej połowie spotkania podopieczni trenera Michała Roszaka stworzyli sobie trzy klarowne sytuacje ale żadnej nie wykorzystali.

Po zmianie stron ze skutecznością było już lepiej. Po akcji Łukasza Fabicha i asyście Marcina Rejka do siatki rywali trafił Dawid Przybyszewski. Przy kolejnym golu Przybyszewskiego asystował już Fabich.

Wynik spotkania w ostatniej akcji meczu ustalił Hubert Roszak, po drugiej asyście Fabicha. Gospodarze w tej części gry mieli również swoje okazje, których jednak nie wykorzystali. Skrót najciekawszych sytuacji z tego pojedynku będzie dostępny w czwartek w DP.tv.

H. Roszak, Dembski, Ma. Roszak, A. Piosik, D. Piosik, Kędziora, Rejek, Broda, Łagódka, Fabich, Ratajczak, Snela, Przybyszewski,