statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 4:0 Orla

• autor: Administrator, 2014-08-01 21:20
W ostatnim meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo pokonała Orlę Jutrosin 4:0 (3:0). Po dwie bramki w tym pojedynku zdobyli: Konrad Kędziora oraz Dawid Przybyszewski.

Dąbroczanka Pępowo w swoim ostatnim meczu sparingowym przed nowym sezonem odniosła trzecie zwycięstwo. W pierwszej połowie zielono-czerwono-niebiescy w przeciągu sześciu minut zdobyli trzy bramki.

Dwa razy do siatki trafił Konrad Kędziora po podaniach od Łukasza Fabicha z rzutów rożnych. Trzecią bramkę dorzucił Dawid Przybyszewski po indywidualnej akcji.

W drugiej części spotkania podopieczni trenera Michała Roszaka tylko raz trafili do siatki rywala. Piłkę w pole karne do Macieja Szpurki dośrodkował Fabich, młody pomocnik Dąbroczanki zgrał ją jeszcze do Przybyszewskiego, który nie zmarnował doskonałej okazji.

Wszystkie ciekawsze akcje oraz bramki będzie można obejrzeć już niedługo  w DP.tv.

Skład: H. Roszak, Dembski, Ma. Roszak, A. Piosik, D. Piosik, Snela, Kędziora, Rejek, Broda, Łagódka, Fabich, Przybyszewski, Ratajczak, Szpurka