Orzeł 0:0 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2014-10-19 21:25
W meczu 11 kolejki Dąbroczanka Pępowo zremisowała z Orłem Mroczeń 0:0.

Zwycięska passa Dąbroczanki zakończyła się w Mroczeniu. Po bardzo słabym meczu zielono-czerwono-niebiescy tylko zremisowali z Orłem i do lidera tracą już pięć punktów.

Lepiej w tym pojedynku zaprezentowali się gospodarze, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale najlepszą i tak miała Dąbroczanka. Łukasz Fabich zagrał na lewe skrzydło do Adriana Piosika, a ten podał przed bramkę do niepilnowanego Jakuba Borowczyka, niestety piłka uderzona z kilku metrów przez Jakuba przeleciała nad poprzeczką.

Gospodarze tak dobre okazji nie mieli w pierwszej części gry, ale parę razy zagrozili bramce Dembskiego – ten jednak nie dał się pokonać.

W drugiej części gospodarze największe zagrożenie stwarzali strzałami z dystansu, jednak nie potrafili pokonać Dembskiego. Najlepsza okazję zmarnowali, kiedy gracz Orła z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę.

Dąbroczanka za bardzo nie zagroziła bramce gospodarzy. Na uwagę zasługuje akcja , po której Marcin Rejek uderzył tuż na poprzeczkę. Jeszcze w ostatniej akcji meczu zielono-czerwono-niebiescy wyszli z akcją trzech na dwóch, ale skończyło się na spalonym…

Dembski – Snela, Kędziora, Ma. Roszak (kap.), A. Piosik, Rejek, Szpurka, Przybyszewski (76’ Kaczmarek), Fabich, Norkiewicz, Borowczyk

Rezerwowi:
Mi. Roszak, Kaczmarek, Broda, Ratajczak