statystyki szczegółowe

Aktualności

LKS Gołuchów 0:1 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2014-11-11 18:47
W meczu 15 kolejki Dąbroczanka Pępowo pokonała na wyjeździe LKS Gołuchów 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Fabich.

Dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie odniosła Dąbroczanka Pępowo w tym sezonie. Jedynego gola w końcówce pierwszej połowy zdobył Łukasz Fabich po dośrodkowaniu z prawej strony Dominika Sneli.

Zielono-czerwono-niebiescy już wcześniej mogli trafić do siatki jednak razili nieskutecznością. Gospodarze również próbowali się odgryzać jednak tak dobrych sytuacji nie stworzyli sobie.

W drugiej połowie Dąbroczanka znowu nie mogła znaleźć drogi do bramki, a gospodarze byli coraz groźniejsi. Dwa razy po rzucie wolnym kapitalnie bronił Tomasz Dembski. W końcówce po wrzutkach w pole karne było groźnie, na szczęście dla Dąbroczanki gospodarze nie strzelili bramki.

Niestety ten mecz mocno psuł sędzia główny tego pojedynku, który podejmował niezrozumiałe decyzja na niekorzyść obu stron…

Bramka oraz najciekawsze sytuacje z tego pojedynku będą do obejrzenia w DP.tv.