Grom – Dąbroczanka, sobota – godz. 14.00

• autor: Administrator, 2014-11-14 13:37
W meczu 16 kolejki IV ligi grupy południowej drużyna Dąbroczanki Pępowo rozegra wyjazdowy mecz z Gromem Wolsztyn.

Po wymęczonym zwycięstwie w Gołuchowie tym razem podopiecznie trenera Michała Roszaka zagrają w Wolsztynie z miejscowym Gromem, który po rundzie jesiennej plasuje się dopiero na piętnastym miejscu w tabeli.

Drużyna Gromu odniosła jak do tej pory tylko trzy zwycięstwa i wszystkie one miały miejsce przed własną publicznością. Bez punktu z Wolsztyna wyjeżdżały: Piast Kobylin, Olimpia Koło oraz Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

Podopieczni trenera Leszczyńskiego niespecjalnie spisują się w defensywie na własnym stadionie. Jak do tej pory stracili u siebie 19 bramek co jest najgorszym rezultatem w całej lidze. Do tego w ostatnich dziewięciu meczach Grom poniósł osiem porażek i tylko jedno spotkanie wygrał.

Relacja tekstowa z tego meczu tradycyjnie już na klubowym facebook’u.