Grom 3:1 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2014-11-15 19:39
W meczu 16 kolejki Dąbroczanka Pępowo przegrała z Gromem Wolsztyn 1:3 (0:3). Jedyną bramkę dla zielono-czerwono-niebieskich zdobył Dawid Przybyszewski.

Piątej porażki w tym sezonie doznała drużyna Dąbroczanki Pępowo. Losy sobotniego spotkania rozstrzygnęły się bardzo szybko, bo po prostych błędach w obronie gospodarze wyszły na trzy bramkowe prowadzenie.

Dąbroczanka mogła zdobyć jedna bramkę w tej części gry ale dobrego dośrodkowania Marcina Kaczmarka nie wykorzystał Jakub Borowczyk.

W drugiej połowie gra zielono-czerwono-niebieskich wyglądała już zdecydowanie lepiej w obronie stąd Grom miał problemy aby stworzyć sobie takie okazje jak w pierwszej części gry. Lepiej też wyglądała gra ofensywna, ale brakowała skuteczności.

Jedyną bramkę dla Dąbroczanki zdobył Dawid Przybyszewski, który wykorzystał podanie Borowczyka i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Mi. Roszak – Snela (83’ Ratajczak), Kędziora, Ma. Roszak (kap.), Naskręt, Rejek (65’ A. Piosik), Szpurka, Przybyszewski, Borowczyk, Fabich, Kaczmarek