Sparta 0:6 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2015-01-31 16:28
W pierwszym meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo pokonała Spartę Miejska Górka 6:0 (3:0). Bramki w tym pojedynku strzelali: Ratajczak, Kaczmarek, Sz. Kędziora (dwie), Borowczyk oraz Rejek. Więcej o tym pojedynku później.

W pierwszym meczu kontrolnym Dąbroczanka wysoko pokonała Spartę Miejska Górka 6:0. Wynik sobotniego spotkania otworzył Łukasz Ratajczak, który wykończył podanie od Damiana Naskręta. Na 2:0 podwyższył Marcin Kaczmarek, po tym jak Łukasz Fabich wykorzystał błąd obrony rywali i przejął piłkę tuż przed polem karnym.

Łukasz asystował również przy kolejnej bramce kiedy podał do Szymona Kędziory, który w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.

W drugiej połowie zielono-czerwono-niebiescy również zdobyli trzy bramki. Dwie z nich padły po zamieszeniach w polu karnym, gdzie najprzytomniej zachowali się Szymon Kędziora i Marcin Rejek, którzy do siatki rywali trafiali z najbliższej odległości.

Najpiękniejszą bramkę zdobył za to Jakub Borowczyk, którzy przelobował bramkarza z ponad 30 metrów. Sparta mogła zdobyć bramkę po rzucie karnym, jednak Kokot uderzył wysoko nad bramką.

W drużynie Dąbroczanki w tym sparingu zagrał Dawid Raducha, który w ostatnim czasie miał dłuższy rozbrat z piłką a wcześniej występował w Czarnych Olecko.

Dembski, Raducha, K. Kędziora, Ma. Roszak, Naskręt, Kaczmarek, Ptak, Szpurka, Ratajczak, Fabich, Sz. Kędziora, Broda, Rejek, Borowczyk, A. Piosik