statystyki szczegółowe

Aktualności

Wisła 2:3 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2015-02-14 17:51
W trzecim meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo pokonała Wisłę Borek Wlkp. 3:2 (0:0). Bramki dla zespołu z Pępowa strzelali: Borowczyk, Fabich oraz H. Roszak.

Sobotnie spotkanie rozegrane w Jarocinie było wyrównanym pojedynkiem. Od początku obie drużyny próbowały stworzyć sobie okazje strzeleckie, ale często brakowało ostatniego podania. Pod koniec pierwszej połowy z rzutu wolnego w poprzeczkę trafił Łukasz Fabich, a Wisła w odpowiedzi zmarnowała znakomita sytuację, kiedy ich gracz przegrał pojedynek sam na sam z Tomaszem Dembskim.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki Jakuba Borowczyka, który mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Wisła szybko wyrównała, po błędzie w wyprowadzeniu piłki przez Dąbroczankę.

W kolejnych minutach obie drużyny zmarnowały kilka okazji strzeleckich, aż w końcu do siatki Wisły z rzutu wolnego w samo „okienko” trafił Łukasz Fabich. Wynik podwyższył po rzucie rożnym Hubert Roszak, strzelając bramkę „piętką”. W ostatniej akcji meczu Wisła zdobyła drugą bramkę, po tym jak ich gracz strzelił do pustej bramce po uprzednim minięciu bramkarza.

Skład: Dembski, D. Piosik, A. Piosik, K. Kędziora, Ma. Roszak, Kaczmarek, Ptak, Fabich, Przybyszewski, Ratajczak, Borowczyk, Sz. Kędziora, H. Roszak.