statystyki szczegółowe

Aktualności

Stal 1:4 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2015-02-28 17:58
W kolejnym meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo pokonała Stal Pleszew 4:1 (3:0). Bramki dla zespołu z Pępowa strzelali: samobójcza, Przybyszewski (dwie) oraz Sz. Kędziora.

Do sobotniego pojedynku Dąbroczanka przystąpiła znowu bez kilku graczy, którzy z różnych przyczyn nie mogli zagrać, mimo tego zielono-czerwono-niebiescy pewnie wygrali ten pojedynek. Podopieczni trenera Michała Roszaka lepiej zaprezentowali się w pierwszej połowie, choć to gospodarze stworzyli sobie pierwszą okazję strzelecką i powinni zdobyć bramkę, jednak pojedynek sam na sam z napastnikiem Stali wygrał Michał Roszak.

W kolejnych minutach groźniej było pod bramką Stali. W 13 minucie Dąbroczanka wyszła na prowadzenie, po samobójczym trafieni gracza z Pleszewa. Osiem minut później było już 2:0 po bramce Dawida Przybyszewskiego. Kolejne sytuacje miał już Szymon Kędziora. Za pierwszym razem próbował lobować wychodzącego bramkarza ale posłał futbolówkę obok siatki. W drugiej był już skuteczniejszy i wykończył podanie od Przybyszewskiego strzałem przy słupku.

Druga połowa była już mniej ciekawa. Gospodarze w 70 minucie po błędzie defensywy Dąbroczanki zdobyli honorową bramkę. Na tego gola kilka minut później odpowiedział Przybyszewski po podaniu od Fabicha i było 4:1. Dawid mógł zdobyć jeszcze dwie bramki, ale najpierw jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany, a przy drugiej okazji trafił w słupek. Słupek zaliczyli również gospodarze po strzale zza pola karnego.