SKP Słupca – Dąbroczanka, sobota – godz. 15.00

• autor: Administrator, 2015-03-27 10:23
W meczu 18 kolejki IV ligi grupy południowej Dąbroczanka Pępowo zagra na wyjeździe z SKP Słupca.

Po dobrej inauguracji rozgrywek drużynę Dąbroczanki Pępowo czeka trudny wyjazd do Słupcy, z której w poprzednim sezonie zielono-czerwono-niebiescy przywieźli komplet punktów.

Sobotni pojedynek będzie starciem sąsiadów w tabeli, bo Dąbroczanka jest piąta a SKP szóste. Obie drużyny dzieli jednak pięć punktów i w razie wygranej podopiecznych trenera Michała Roszaka dystans między zespołami znacznie się powiększy.

Drużyna SKP w rundzie jesiennej na własnym stadionie rozegrała tylko sześć spotkań z czego cztery wygrała i dwa zremisowała. Po jednym punkcie ze Słupcy wywieźli Polonia Leszno oraz Piast Kobylin.

Sytuacja kadrowa Dąbroczanki w porównaniu do pierwszego meczu znacznie się polepszyła. Do dyspozycji trenera Roszaka będą Łukasz Fabich, Damian Naskręt oraz Maciej Szpurka, wszyscy wracają po pauzie za żółte kartki. Z tego samego powodu zabraknie tym razem Roberta Norkiewicza.

Tekstowa relacja z tego pojedynku tylko na klubowym facebook’u.