statystyki szczegółowe

Aktualności

PKS Racot 1:2 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2015-04-12 03:00
W meczu 20 kolejki Dąbroczanka Pępowo pokonała PKS Racot 2:1 (0:0). Bramki dla zielono-czerwono-niebieskich strzelali: Konrad Kędziora oraz Jakub Borowczyk.

Czwarte zwycięstwo na wiosnę odniosła Dąbroczanka Pępowo, tym razem pokonując na wyjeździe PKS Racot. Kibice zgromadzeni na stadionie w pierwszej połowie bramek nie obejrzeli, dużo było walki w środku pola oraz fauli.

W drugiej odsłonie obraz gry niewiele się zmienił, były za to sytuacje strzeleckie i bramki. Zielono-czerwono-niebiescy na prowadzenie wyszli w 75 minucie po strzale Konrada Kędziory. Gospodarze szybko wyrównali za sprawą Adama Szulca, po strzale z dystansu.

Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do Dąbroczanki. Z prawej strony w pole karne dośrodkował Przemysław Ptak, a futbolówkę do siatki skierował Jakub Borowczyk.

Bramki z tego pojedynku można już obejrzeć w DP.tv, natomiast niedługo będzie dostępny skrót.

PKS Racot 1:2 Dąbroczanka Pępowo
0:1 – Konrad Kędziora (74’)
1:1 – Adam Szulc (78’)
1:2 – Jakub Borowczyk (83’)