statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 0:0 Kania

• autor: Administrator, 2015-04-18 20:57
W meczu 21 kolejki Dąbroczanka Pępowo zremisowała na własnym stadionie z Kanią Gostyń 0:0.

Dąbroczanka Pępowo straciła pierwsze punkty w rundzie wiosennej remisując na własnym stadionie z Kanią Gostyń. W początkowych minutach lepiej radzili sobie goście i po rzucie wolnym mogli wyjść na prowadzenie, ale Tomczak przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Zielono-czerwono-niebiescy dopiero po półgodzinie gry stworzyli sobie okazję bramkową. Norkiewicz dośrodkował na głowę Przybyszewskiego, jednak jego strzał obronił bramkarz. Po chwili Norkiewicz, posłał piłkę do siatki, jednak sędzia uznał, że faulował bramkarz. W końcówce po szybkiej kontrze Kania mogła zdobyć bramkę, ale Chwaliszewski nie zdążył do futbolówki.

W drugiej połowie niewiele ciekawego działo się na boisku. Dopiero w 70 minucie na bramkę z bliskiej odległości strzelał Sz. Kędziora, ale zrobił to niecelnie. W 83 minucie faulowany w polu karnym był Borowczyk, sam poszkodowany podszedł do piłki jednak trafił tylko w poprzeczkę. W końcowych minutach dwie szanse miała Kania, Najpierw Dembski wygrał pojedynek sam na sam z Aksamitem, a po chwili instynktownie odbił strzał Muchy zza pola karnego.

Skrót najciekawszych sytuacji będzie dostępny w DP.tv.

Dąbroczanka Pępowo 0:0 Kania Polcopper Gostyń