Olimpia – Dąbroczanka, sobota – godz. 11.00

• autor: Administrator, 2015-05-29 10:28
W meczu 27 kolejki IV ligi grupy południowej drużyna Dąbroczanki Pępowo zmierzy się na wyjeździe z Olimpią Koło.

W sobotnie przedpołudnie Dąbroczanka Pępowo rozegra kolejne ligowe spotkanie, tym razem z jedenastym zespołem w tabeli, czyli Olimpią Koło. Będzie to okazja na zrewanżowanie się rywalom za porażkę z rundy jesiennej na własnym stadionie 1:2.

Drużyna Olimpii zajmuje bezpieczne jedenaste miejsce, ale w rundzie wiosennej jest najgorszym zespołem w całej lidze, bo zawodnicy z Koła zdobyli zaledwie trzy punkty dzięki trzem remisom, pozostałe siedem spotkań kończyło się porażkami.

W sobotnim spotkaniu nie będzie mógł wystąpić Dominik Snela, który pauzuje za ósmą żółta kartkę, ale wraca do zespołu kapitan, Marcin Roszak, który po trzy meczowej karze może już wystąpić. Do dyspozycji trenera będzie także Robert Norkiewicz nieobecny w ostatnim spotkaniu.

Tekstowa relacja z tego pojedynku na klubowym facebook’u.