Dąbroczanka 8:1 Zjednoczeni

• autor: Administrator, 2015-07-17 21:41
W pierwszym meczu sparingowym drużyna Dąbroczanki Pępowo pokonała Zjednoczonych Pudliszki 8:1 (6:0).

Dąbroczanka do pierwszego sparingu przed nowym sezonem przystąpiła z kilkoma zmianami personalnymi. W barwach zielono-czerwono-niebieskich zagrało dwóch młodzieżowców: Eryk Moryson (Krobianka Krobia) oraz Tobiasz Malcherek (Sokół Chwałkowo). Zabrakło z kolei Roberta Norkiewicza, Łukasza Fabicha oraz Marcina Rejka, których prawdopodobnie już w następnym sezonie nie zobaczymy przy Sportowej.

Z dobrej strony pokazał się Moryson, który zdobył dwie bramki w tym meczu. Cztery trafienia zanotował Dawid Przybyszewski, a po jednym golu strzelili Dominik Snela oraz Przemysław Ptak. Wszystkie gole będą do obejrzenia w DP.tv.

W pierwszym meczu do dyspozycji trenera nie byli jeszcze wszyscy zawodnicy, ale z każdym kolejnym sparingiem powinno być już coraz lepiej.