„Liczymy się z ich odejściem” – Michał...

• autor: Administrator, 2015-07-17 23:56
„Liczymy się z ich odejściem” – Michał Roszak
Po pierwszym meczu sparingowym trener Dąbroczanki Pępowo, Michał Roszak, powiedział:

– Odejście Fabicha i Norkiewicza nie jest jeszcze do końca przesądzone, ale liczymy się z tym, że może ich zabraknąć w następnym sezonie i dlatego mocno działamy na rynku transferowym, by w ich miejsce pozyskać wartościowych piłkarzy. Jeżeli chodzi o Marcina Rejka, to nie mogę znaleźć słów wytłumaczenia, dlaczego zawodnik, który swobodnie mógłby grać w IV lidze wybiera grę w A klasie. Z bardzo dobrej strony na tle zespołu Zjednoczonych pokazał się natomiast Eryk. Jest to zawodnik, który na pewno przydałby się do mojej koncepcji budowania zespołu. Natomiast Tobiasz wykazuje chęci gry w naszej drużynie i wierzę w to, że w przyszłości będzie wartościowym zawodnikiem.