Podział na grupy

• autor: Administrator, 2015-07-24 12:09
Pięć drużyn młodzieżowych Dąbroczanki Pępowo przystąpi do rozgrywek w nadchodzącym sezonie. Do tego Tadeuszowi Stróżykowi powierzono rolę tworzenia przyszłej kadry OZPN-u Leszno w roczniku 2005.

Od nowego sezonu wprowadzono w Lesznie zmiany jeśli chodzi o piłkę młodzieżową. Mocniejsze drużyny będą walczyć w ligach OZPN, a te słabsze w klasach regionalnych. Każdy klub mógł zgłosić swój zespół do lepszej ligi, ale ostatecznie i tak większość zagra w rozgrywkach regionalnych.

Jeśli chodzi o drużyny młodzieżowe Dąbroczanki, to będzie ich pięć i zagrają w następujących rocznikach: junior młodszy, trampkarz, orlik (dwie drużyny), żak. Do tego pierwsza drużyna orlika wystąpi w lidze OZPN.

Junior młodszy
Klasa regionalna – początek sezonu 29/30 VIII
Dąbroczanka, Rawia Rawicz, orla Jutrosin, Ruch Bojanowo, Piast Poniec, Korona Piaski, Krobianka Krobia, Zjednoczeni Pudliszki

Trampkarz
Klasa regionalna – początek sezonu 05/6 IX
Dąbroczanka, Korona Wilkowice, Korona Piaski, Młoda Polonia Astromal Leszno, Awdaniec Pakosław, Orla Jutrosin, Sparta Miejska Górka, GKS Włoszakowice, Szok Bojanowo, Krobianka Krobia

Orlik
Liga OZPN – początek sezonu 29/30 VIII
Dąbroczanka, AS Czempiń, Helios Bucz, Czwórka I Kościan, PKS Racot, Wilga Brenno, FA II Leszno, Kania I Gostyń, Czwórka II Kościan, FA I Leszno, Kania II Gostyń, Rawia Rawicz, MTS Pawłowice, Młoda Polonia Astromal Leszno.

Klasa regionalna – początek sezonu 5/6 IX
Dąbroczanka, Wisła Borek, Sparta I Miejska Górka, Sparta II Miejska Górka, Wielkopolanka Szelejewo, Rawia II Rawicz, Orla Jutrosin, Awdaniec Pakosław, Sarnowianka Sarnowo, Lew Pogorzela, Piast Poniec, RAP Rydzyna, Krobianka Krobia.

Żak
Grupa I – cztery runieje: 2 i 4 weekend września oraz 1 i 3 weekend października
Dąbroczanka, MTS Pawłowice, Sparta Miejska Górka, Rawia I Rawicz, Awdaniec Pakosław, Sarnowianka Sarnowa.