Krobianka 0:1 Dąbroczanka

• autor: Administrator, 2015-07-29 21:42
W trzecim meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo po golu Eryka Morysona pokonuje Krobiankę Krobia 1:0 (1:0).

Trzecim sparingpartnerem Dąbroczanki przed nowym sezonem była Krobianka Krobia. Już pierwsza groźna akcja zielono-czerwono-niebieskich zakończyła się golem, kiedy Dawid Przybyszewski zagrał prostopadłą piłkę do Eryka Morysona, a ten spokojnie umieścił ją w siatce. Eryk jeszcze dwukrotnie mógł wpisać się na listę strzelców, ale przy pierwszej sytuacji został zablokowany, a drugie uderzenie było minimalnie niecelnie.

W drugiej połowie zespół z Pępowa miał jeszcze więcej dobrych okazji na bramki, ale już żadnej nie wykorzystał. Natomiast Krobianka w całym spotkaniu za bardzo nie zagroziła bramce Huberta Roszaka, który wyłapał kilka dośrodkowań i niegroźnych strzałów.

Pierwszy szansę na podwyższenie rezultatu miał Przybyszewski, ale z rzutu wolnego trafił tylko w słupek. Po chwili z woleja strzelał Marcin Kaczmarek, ale nad poprzeczką. Kolejne dwie okazje miał Przybyszewski, ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. W samej końcówce Dawid Piosik zagrał jeszcze do Kaczmarka, ale ten trafił prosto w bramkarza.

H. Roszak – D. Piosik, K. Kędziora, A. Piosik, Naskręt, Ptak, Szpurka, Krystkowiak, Kaczmarek, Przybyszewski, Moryson, Chudy