Olimpia – Dąbroczanka, środa, godz. 11.00

• autor: Administrator, 2015-11-10 14:53
W mecz 15 kolejki KEEZA IV-Ligi grupy południowej drużyna Dąbroczanki Pępowo spotka się na wyjeździe z Olimpią Koło.

Po trzech zwycięstwach z rzędu drużyna Dąbroczanki Pępowo będzie chciała podtrzymać dobrą serię i wygrać na wyjeździe w Kole z przedostatnim zespołem w tabeli, który do tej pory zgromadził na swoim koncie zaledwie osiem punktów.

Drużyna Olimpii odniosła do tej pory dwa zwycięstwa pokonując u siebie Rawię oraz wygrywając na wyjeździe w Mroczeniu. W pozostałych spotkaniach zespół z Koła zanotował dwa remisy oraz poniósł aż dziesięć porażek.

Dąbroczanka do tego meczu powinna przystąpić w optymalnym składzie, bo po pauzie za czerwoną kartkę wraca Damian Naskręt. Tekstowa relacja z tego pojedynku tylko na klubowym facebook’u.