statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 1:6 Stal

• autor: Administrator, 2016-02-01 13:59
W pierwszym meczu sparingowym Dąbroczanka Pępowo przegrała ze Stalą Pleszew 1:6 (0:1), a jedyną bramkę dla zielono-czerwono-niebieskich zdobył Eryk Moryson.

W pierwszym sparingu Dąbroczanka zmierzyła się ze Stalą Pleszew i przegrała go wysoko, bo aż 1:6. Po pierwszej połowie drużyna z kaliskiej okręgówki prowadziła 1:0, ale po przerwie trener Roszak dał zagrać młodym graczom i gra w obronie kompletnie się posypała, co skrzętnie wykorzystali rywale. Jedynego gola dla zespołu z Pępowa zdobył Eryk Moryson. W barwach Dąbroczanki z nowych graczy zagrał Patryk Moryson (Krobianka) oraz Dominik Waleński oraz Dariusz Brylewski (obaj bez klubu)

Dąbroczanka Pępowo 1:6 Stal Pleszew
0:1 – Remigiusz Korzeniewski (40’)
0:2 – Filip Taczała (52’)
0:3 – Adrian Chojnacki (53’)
0:4 – Dawid Pera (58’)
0:5 – Mateusz Raczyk (69’)
0:6 – Tomasz Zawada (78’)
1:6 – Eryk Moryson (85’)

Skład: H. Roszak - Waleński, K. Kędziora, A. Piosik, Kaczmarek, Ptak, Szpurka, Ratajczak, E. Moryson, P. Moryson, Kowalewski, zagrali także: Dembski, Krajka, Kutzmann, Brylewski