statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 1:0 Polonia K.

• autor: Administrator, 2016-05-03 19:33
W meczu 25 kolejki KEEZA IV-Ligi drużyna Dąbroczanki Pępowo pokonała po bramce Gracjana Pachelskiego Polonię Kępno 1:0 (0:0).

Podobnie jak w meczu z Rawią tak i tym razem drużyna Dąbroczanki słabo rozpoczęła spotkanie, co mogli wykorzystać goście, ale zmarnowali dwie bardzo dobre okazje bramkowe. Gospodarze po jakimś czasie zaczęli się odgryzać, ale wyśmienitą sytuację zmarnował Szpalik, który z kilku metrów głową nie zdołał pokonać golkipera. W 35 minucie w polu karnym faulowany był Kobiela, jednak „jedenastkę” zmarnował Piosik. Ta sytuacja mogła zemścić się w ostatniej minucie, kiedy gości wyszli z kontrą, ale z kilku metrów gracz z Kępna przestrzelił.

Druga odsłona rozpoczęła się dla Dąbroczanki wyśmienicie, bo w 47 minucie objęła prowadzenie. Dwie przebitki przed polem karnym wygrał Kutzmann i piłka trafiła do Pachelskiego, który z 16 metrów nie dał szans bramkarzowi. Szybko mogło zrobić się 2:0, ale Sz. Kędziora uderzył prosto w bramkarza. Polonia odpowiedziała także dwoma sytuacjami, ale pierwszy strzał był bardzo lekki, a drugi trafił prosto w ręce Dembskiego. W końcowych minutach goście zepchnęli Dąbroczankę do obrony, ale sytuacji strzeleckich nie mieli. Natomiast gospodarze nie potrafili wyprowadzić kontry i do końca drżeli o końcowy wynik, który jednak dowieźli do końca.

Dąbroczanka Pępowo 1:0 Polonia Kępno
1:0 – Gracjan Pachelski (47’)