Orzeł – Dąbroczanka, niedziela – godz. 16.00

• autor: Administrator, 2016-05-27 14:06
W meczu 29 kolejki KEEZA IV-Ligi grupy południowej drużyna Dąbroczanki Pępowo spotka się na wyjeździe z Orłem Mroczeń.

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek drużyna Dąbroczanki Pępowo nie jest jeszcze pewna utrzymania się w IV lidze, ale może się to zmienić po najbliższej serii gier, w której zielono-czerwono-niebiescy zmierzą się z Orłem Mroczeń.

Jest kilka scenariuszy, które dadzą Dąbroczance utrzymanie w IV lidze, ale najlepiej nie oglądać się na nikogo i po prostu wygrać w Mroczeniu. Może się jednak okazać, że już przed niedzielnym pojedynkiem ekipa z Pępowa będzie pewna pozostania w rozgrywkach, stanie się, kiedy Olimpia Koło pokona u siebie Polonię Kępno. W razie remisu w tym pojedynku zielono-czerwono-niebiescy do utrzymania także będą potrzebować remisu w niedzielę.