statystyki szczegółowe

Aktualności

Dąbroczanka 0:3 Stal

• autor: Administrator, 2016-07-15 21:35
Pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu drużyna Dąbroczanki Pępowo zakończyła sparingiem ze Stalą Pleszew, który przegrała 0:3.

W mocno zmienionym składzie drużyna Dąbroczanki przystąpiła do pierwszego sparingu przed nowym sezonem. Największe roszady były w obronie, gdzie zagrało trzech nowych zawodników (Dominik Berger, Fabian Mikołajczak oraz Fryderyk Kokot) i na pewno odbiło się to na pierwszym golu, kiedy po prostopadłym podaniu goście objęli prowadzenie. Również przy drugim trafieniu można było zrobić więcej i po kwadransie Stal prowadziła 2:0. Dąbroczanka w pierwszej odsłonie też miała swoje okazje, a najlepszą zmarnował Moryson, który przegrał pojedynek z bramkarzem.

Po przerwie trener dokonał kilku zmian, które przyniosły parę ciekawych akcji w ofensywie, jednak brakowało skuteczności. Z nowych zawodników w drugiej połowie zagrał Damian Biernacki, o którym pisaliśmy już wcześniej oraz Wojciech Bzdęga, który ostatni sezon spędził w Rawi Rawicz. Tymczasem goście pod końcem spotkania wyprowadzili kontrę, po której zrobiło się 3:0. Po stronie Dąbroczanki swoich okazji nie wykorzystali: Borowczyk, Bzdęga oraz Kokot.

Dąbroczanka 0:3 Stal Pleszew
0:1 – Mateusz Siuda (2’)
0:2 – Jakub Biadała (21’)
0:3 – Dawid Pera (80’)