D±broczanka Pępowo - strona nieoficjalna

Aktualno¶ci

Astra 2:5 D±broczanka

• autor: Administrator, 2016-07-29 22:30
W czwartym meczu sparingowym D±broczanka Pępowo pokonała Astrę Krotoszyn 5:2 (1:1). Bramki dla zielono-czerwono-niebieskich zdobyli: K. Kędziora (dwie), NiedĽwiedĽ, Sz. Kędziora oraz P. Moryson.

Pi±tkowy sparing lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po kontrze wyszli na prowadzenie. W kolejnych minutach swoje szanse miała także D±broczanka, ale choćby Sz. Kędziora nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Do wyrównania doprowadził natomiast K. Kędziora, który zdobył gola po nieporozumieniu golkipera z obrońc±.

Po zmianie stron D±broczanka wyszła na prowadzenie po rzucie rożnym. Z narożnika boiska do¶rodkował E. Moryson, a najwyżej w polu karnym wyskoczył K. Kędziora, który drugi raz tego dnia pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejne dwie bramki dla zielono-czerwono-niebieskich padły w krótkim odstępie czasu. Najpierw pięknym strzałem popisał się NiedĽwiedĽ zza pola karnego, a po chwili Sz. Kędziora. Gospodarze również cieszyli się z bramki z dystansu, jednak ostatnie słowo należało do D±broczanki, kiedy sytuację sam na sam wykorzystał Patryk Moryson, który był jedynym nowym zawodnikiem w tym spotkaniu.

Astra Krotoszyn 2:5 D±broczanka Pępowo
1:1 – Konrad Kędziora
1:2 – Konrad Kędziora
1:3 – Kamil NiedĽwiedĽ