Ruchy kadrowe w Dąbroczance

• autor: Administrator, 2017-03-17 17:46
Do rundy wiosennej Dąbroczanka II Pępowo przystąpi w mocno zmienionym składzie, w porównaniu do jesieni.

Jak już wcześniej pisaliśmy z zespołem pożegnał się Dominik Waleński oraz Przemysław Ptak, którzy na zasadzie transferów definitywnych przeszli do Lwa Pogorzela. Wiosną przy Sportowej nie zobaczymy także Macieja Szpurki, który do końca czerwca został wypożyczony do Krobianki Krobia. Z zespołem pożegnali się także Michał Roszak, Marcin Roszak oraz Hubert Roszak, którzy „zawiesili buty na kołku”. Natomiast Szymon Kędziora i Konrad Kędziora wrócili do Sokoła Chwałkowo.

Jeśli chodzi o nowych graczy, którzy wiosną będą występować w barwach Dąbroczanki, to są to głównie wychowankowie, którzy grali w innych klubach bądź ostatnio wcale. Do kadry dołączyli: Tomasz Krajka, Jan Krajka, Tobiasz Malcherek, Patryk Dąbiczak, Jakub Durak (półroczne wypożyczenie, Krobianka Krobia), Błażej Adamek (półroczne wypożyczenie, Sokół Chwałkowo), Jakub Chmielarczyk (definitywny, Korona Piaski), Maciej Kozłowski (definitywny, Sokół Chwałkowo), Kamil Łagódka (definitywny, Lew Pogorzela), Błażej Wielebiński (definitywny, Sokół Chwałkowo). Z zespołem trenują także niektórzy juniorzy młodsi, którzy w czasie rundy zapewne dostaną także swoją szansę od trenera.